Monday Football Predictions


SundayMondayTuesday
SundayMonday
31/01/2022
Tuesday


Kick OffTeams1X2
WC Qualification CONCACAF1X2
00:00Mexico
Costa Rica
---
00:05Panama
Jamaica
---
01:05Honduras
El Salvador
---
France - Coupe de France1X2
21:15PSG
Nice
1.444.505.25
Portugal - Primeira Liga1X2
20:00Estoril
Pacos de Ferreira
2.103.103.40
22:15Famalicao
Arouca
1.803.304.20
Portugal - Segunda Liga1X2
18:00Casa Pia
Penafiel
1.703.504.33
Spain - Segunda Division1X2
21:00Ibiza
Real Zaragoza
2.153.003.75
Albania - Superliga1X2
13:45Laci
Partizani Tirana
---
13:45Egnatia Rrogozhine
Dinamo Tirana
---

Cyprus - 1. Division1X2
18:00Aris
AEL
---
England - League One1X2
20:45Portsmouth
Charlton Athletic
1.853.504.50
Germany - 3. Liga1X2
19:00Eintracht Braunschweig
Verl
1.753.754.33
Hungary - NB II1X2
20:00Vasas
Diosgyor
---
Israel - Ligat ha`Al1X2
19:00Ironi Kiryat Shmona
Bnei Sakhnin
2.103.203.10
Israel - Liga Leumit1X2
18:00Kfar Qasim
Hapoel Ramat HaSharon
---
18:00Sektzia Nes Tziona
Hapoel Ramat Gan
---
18:00Hapoel Afula
Hapoel Rishon LeZion
---
Israel - Liga Alef1X2
13:00Hapoel Bnei Ar`ara Ara
Ironi Tiberias
---
Italy - Serie C1X2
21:00Juve Stabia
Foggia
2.252.873.10
Portugal - Liga Revelacao U231X2
12:00Sporting Braga U23
Rio Ave U23
---
Romania - Liga I1X2
19:00CFR Cluj
Botosani
1.603.505.25
Brazil - Paulista1X2
00:30Novorizontino
Mirassol
---
Brazil - Paranaense1X2
00:00Uniao
Coritiba
---
00:00Rio Branco
Operario
---
Colombia - Primera A1X2
00:10America de Cali
Atletico Bucaramanga
---
02:15Alianza Petrolera
Envigado
---
Colombia - Primera B1X2
20:00Orsomarso
Deportes Quindio
---
22:05Bogota
Boyaca Chico
---
Jamaica - Premier League1X2
19:00Arnett Gardens
Humble Lions
---
21:15Montego Bay United
Molynes United
---
Grenada - Premier Division1X2
00:30St. John`s
Paradise
---
Mexico - Liga de Expansion MX1X2
01:05Cancun
Atlante
---
05:05Dorados
Universidad de Guadalajara
---
Mexico - Liga TDP1X2
01:0040 Grados
Gladiatores Tijuana
---
05:00London
Rosario
---
India - Super League1X2
15:00NorthEast United
Hyderabad
---
Qatar - Stars League1X2
14:30Al Wakrah
Al Sadd
---
Qatar - Reserve League1X2
16:00Al Sailiya II
Al Rayyan II
---
16:00Al Arabi II
Al Ahli II
---
16:00Al Wakrah II
Qatar II
---
Saudi Arabia - Division 11X2
13:50Al Jabalain
Al Wehda
---
16:00Al Sahel
Najran
---
17:45Al Draih
Al Adalah
---
Egypt - League Cup1X2
16:00Future
Al Ittihad
---
16:00Ismaily
El Gouna
---
16:00Al Mokawloon
Smouha
---
Ethiopia - Premier League1X2
14:00Dire Dawa Kenema
Mekelakeya
---
17:00Walayta Dicha
Arba Minch Kenema
---